biznesi komplet

Shitet nga: valoni 13 Tet 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Pjesët rezerve
shiten te gjitha mjetet dhe brenda ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim