Kosa te Barit

Shitet nga: Gazi 12 Maj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shesim kosa te barit te ardhura nga zvicra me shumic dhe pakic
Tel:044-260-473
049-722-150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim