Ceva pipa dhe pompa

Shitet nga: Bujari 31 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Jon 15 ceva 70
30 jon 50
15 pipa bauer
4 brrula
2 teha
2 reduktues
Pompa bauer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim