Fare grashaku

Shitet nga: Zymer 17 Tet 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Fara eshte e perzier me grure dhe eshte e gatshme per mbjellje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim