Frejz ne gjendje te mire

Shitet nga: Ardi 31 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Rrutufejzi ika 5 brisqi poashtu te ndrrum dhe eshte shum shum ngjendje trregullt
Per me shum telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim