Grabuj

Shitet nga: Riza 22 Pri 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shiten grabujat ne gjendje shum te mire te gatshme per pune. Per me teper kntakto ne tel. Grabujat jane te modifikura por bejne edhe per traktor 39,33 si dhe tomovinkoviq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim