Kabina per Traktor

Shitet nga: Sadri Dje 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes kabinen per traktor 533 dhe 539.

Çmimi: 230 €.

Për me shumë informata:
Tel.Mob.: 044 563 988 ose ne
Viber: 049 563 988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim