Kamion i vogel per borë Ladoc 4x4 LKW

Shitet nga: Besim 06 Dhj 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Kamion per bor i pershtatshem per te gjitha kushtet atmosferike automatik dizell qmimi 5000 ne gjermani 5500ne kosov
Nr kontaktues dhe viber(+49 176 38818870) 049620583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim