Kombaj pë grur dhe mirser,presa,kosa,rimorkio

Shitet nga: albert 20 Shk 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Kombaj per grur Zmaj 133
Kombaj misri 4 rende samohod
Kombaj misri 1 rend slloven Sip
Presa MS ferguson
Presa Lifam
Traktor 539
Kosa per traktor
Rimorkio dhe shum paisje tjera
gjitha keto paisje jan funksionale dhe ne gjendje te mir
çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim