Kos bari

Shitet nga: Liridon 03 Sht 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

282 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Kosa ka dy teha, dhe eshte e Ardhur nga ZVICRRA prodhim amerikan. Eshte qe te shfrytzohet per bashqe ne mes te pemeve me se shumti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim