Kose dhe grabuja komplet

Shitet nga: ylber 18 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Jane ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim