Kran per pleh

Shitet nga: dardan 17 Mar 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Esht ne gjendje t'mir dhe ka mjaft fuqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim