Llaktofrizat ne shitje

Shitet nga: Agroni 23 Pri 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shitet llaktofrizi i 200 litrave si dhe dy kazana tjer jon te 160 litrave shiten me marrveshje mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim