Makin me Rryme Pere Bluarjen e Degve te pemve

Shitet nga: Bajram Tahiraj 26 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shitet makina per bluarjen e degve te pemve te krastitura eshte me rryme shume e pershtatshme e ardhur nga gjermanija deget e bluara u vendosen rreth trungut te pemve ku ai sherben edhe si ushqim per bimen dhe ndalon rritjen e barit rreth pemve etj. Qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim