Makin per hapjen e gropave

Shitet nga: Sokol 07 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Makin qpurse bejm hapjen e gropave te ndryshme per shtylla per rethoja te ndryshme me gjersi sipas deshires dhe me thellsi 80-CM per ma shum edhe ne viber +38649566949 24H...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim