Makina per mbjelljen e misrit

Shitet nga: sabit 09 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
shitet makina me ajr per mbjellje te misrit ne gjendie te mir kontaktoni ne numrat e telefonit por edhe ne viber 049459945 dhe viber +37744432447 mundeni me dal edhe me shiku qmimi esht i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim