Makine cila mbill miser kollomoq dhe pasul

Shitet nga: AUTO-TRANS Dje 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes makinen e cila mbill miser( kollomoq dhe pasul ) e cila eshte ne gjendje shumm te mir teknike
per me hollsisht munt te na kontaktoni,
AUTO-TRANS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim