Maqin per nxjerrjen e patateve (kompirave)

Shitet nga: Isuf 07 Shk 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes makinen per nxjerrjen dhe klasifikimin e patateve-(kompirave)ne gjendje shum te mir dhe qmim te volitshem
Nr kontaktues 045-668 333&049-686 862 bojm edhe ndrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim