Maqine e sillazhit

Shitet nga: Arbnor 22 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shesim maqin te sillazhit e posa ardhur nga austria per me shum informata dhe lidhje rreth qmimit kontaktoni ne 049883008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim