Mbjellse misri me ajr Nodet

Shitet nga: Isuf Dje 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes mbjellsen ne gjendje te rregulltt me ajr apo pneumatike, miser, pasul dhe pleh artificial
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim