Motorr Sharr STIHL MS261 C

Shitet nga: Haxh 01 Pri 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

475 EUR   850 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera

Shitet motorr sharra Stihl MS261 C e cila është origjinal , e ardhur dhe prodhuar nga Gjermania , është e pa përdorur dhe ka mjetet ndihmëse të përdorimit dhe libër-udhëzimet për përdorim .
Motorr sharra STIHL është e llojit : MS261 CMotorri është i kompletuar (pa Shpat) me të gjitha pajisjet e duhura dhe është ende i papërdorur .

Nuk bëj ndërrim dhe ju lutem qe të lajmërohen vetëm blerësit serioz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim