Motorri i Druve.-MacCat-

Shitet nga: motorri 21 Pri 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes motorrin e Druve te firmes MacCat, ky qe osht ne fototgrafi ky osht , me ka ardh prej jashtit, po e shes se nuk po me vyn, per qata e ka qmimin e lir.
Tel: 044-768-326 dhe 049-658-475
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim