Mulli per kollomoq

Shitet nga: ilir krasniqi 09 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
mullit jan te ruajtur

ne mesin e ture eshte edhe nje sillos qe ben bluarjen dhe perzirjen e produktve per kafsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim