Mulli per miser

Shitet nga: imer vokshi 10 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
shes maqinen per shkoklimin e misrit dhe bluarjen eshte ne gjendje shum te mir per pun ka edhe nje pjes tjeter shtes per cokullar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim