Mulli qe shkoklojn dhe bluan

Shitet nga: Nezir 25 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
KEMI MAQINA QE SHKOKLOJN DHE BLUAJN MISER

JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE PER PUN

SHKOKLON KALLAMOQ DHE NUK E THEN KOKRREN AS BOQEN

OSHT SHUM PRAKTIKE PER PUN DHE SHUM FUNKSJONALE
mundet me zgjedh cila te pelqen
..
BLAUN KETO DRITHRA
MISER GRUR ELB TERRSHAN. Kemi maqina qe bluajn edhe me boq. Per me shume info na kontaktoni Ne Nr 044-049 332-293 Ose ne viber +38649210890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim