Pomp per sterpikje

Shitet nga: ... 02 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shitet pompa per sterpikjen e grurit dhe misrit esht ne gjendje te rregullt prodhim gjerman 10 metra gjersia 200 litra e ka rezervarin.044-528582,,,,,049-626-929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim