Pomp sperkatese

Shitet nga: Ramadani 09 Pri 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
shitet pompa sperkatese mark ITALIANE me kapacitet 50 litra dhe 25meter tub.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim