Pompa per vaditje

Shitet nga: hasan 22 Krr 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
shitet pompa per vaditje osht e gatshme per pun ka zorren thithese te re 5 metra dhe ventilin e ri pompa osht trefaz dhe ka motorr 7.5 kw ka rreth 2000 litra uj per minut per iformata thirr ne 044 394 583 ju faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim