Rimorkio

Shitet nga: jetoni 18 Gsh 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes rimorkio qe e mledh barin dhe shkarkohet vet si dhe i ka thikat qe e copton barin ban per me ba sillazh te barit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim