Shes badasht me gjith goma 12 col

Shitet nga: Mmmm 27 Tet 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes bandasht me goma 12 col per kultivator baj edhe ndrrim me kopaqic kopaqica ban te jet dhe per kal si dhe per kultivator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim