Shes llaktofrizin

Shitet nga: Selmon 19 Mar 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
Shes llaktofrizin ne gjendje te mir teknike i 160 litrave mund te kontaktoni dhe ne viber+37744266159
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim