perkolic e vogel

Shitet nga: mmmmm 07 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Të tjera
shes perkolicen per bartjen e kafsheve asht shum e pershtatshme dhe e ndertume me material shum te fort bart deri ne 2500kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim