Traktor internacional 733 4X4

Shitet nga: Kreshnik Gjocaj 06 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shitet traktori internacional 733 4X4 se bashku me pllugj rrotullues me hidraolik te dyt jon ne gjendje shum te mir dhe jan te ardhun nga zvicrra munnd te shiten edhe ndaras sipas marrveshje ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim