Traktor internacional 733 4X4

Shitet nga: Kreshnik Gjocaj 26 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
shitet traktori internacional 733 4X4 esht ne gjendje shum te mir dhe eshte i ardhur nga zvicrra ju mirpresim .
Nr kontaktues -049644818 , 045671850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim