Blej kesi Goma per marssey Ferguson

Shitet nga: Kamikaz 16 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Blej dy Goma per marsej Ferguson me ner 14 9 28 dhe 16 9 28
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim