IMT 533

Shitet nga: Ramë 13 Sht 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shes Traktorin IMT 533 me te gjitha paisjet percjellese si : Rimorkio , Pllug i Beogradit , Vllaqat me kater krah , Pllug per vija per laver të lehtë , Kosa ansore IMT - 627 667 i Beogradit , Grebuja prodhim Slloven . Per hollsi kontakto në : 045-482-447 Në emrin tim personal traktori dhe rimorkio perkthim i menjehershem . Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim