Interncacionale me kose

Shitet nga: lulzim povataj 21 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
traktor ineternacional, i ardhur nga Germania, punon shumë mir, pa asnje vrejtje,
i funksionojn
dritat,
treguesit,
frenat e dorës,
gomat i ka te reja
gazin me kemb dhe me dorë etj
me kos të barit, koplet 3.700 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim