John Deere 2040

Shitet nga: Daut 09 Pri 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shes traktorin ne gjendje shum te mir.
Esht i sa po ardhur nga zvicrra.
Shes dhe mbjellsen e misrit me ajr ne gjendje
shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim