John deer. 4x4. 170ps

Shitet nga: Bujari 17 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
John deer 4455
Esht me klim nxemje
Ka 170 ps
Esht shum ne gjendje te mir pune
Freza me gjith klip dhe maqin mjellse per grur.
Pllugu esht me 4 jon te modelit te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim