Maqin qe blun dhe shkoklon

Shitet nga: bajram 17 Nën 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
shitet maqina punon shum mir blun me boq dhe me kokerr edhe shkoklon motorrin 2.2 monofaz per me shum info kontakt ne nr 044327180 ose viber 0038649876398
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim