Marse Ferguson 135

Shitet nga: Astriti 03 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shitet Traktori marse Ferguso prodhim anglez në gjendje shumë të mirë. Traktori shitet me nje qmim të diskutueshem prej 4100€ kuptohet sëbashku me kosë.Kosa është e tipit Dubrava. Traktorin mund ta shihni dhe ta provoni në qdo kohë. VIBER +37744145321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim