Motokultivator IMT 509

Shitet nga: Motokultivator IMT 509 15 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Motokultivatori eshte ne gjendje te mir perveq ndrruesit te shpejtsive po eshte e riparueshme posedon frez dhe plug dhe korpolic.qmimi I arsyshem poashtu baj edhe ndrrim me porkolic te taktorit + pllugi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim