Renault 55hp motorr perkins fabrikisht

Shitet nga: mustaf 27 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   3 000 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shitet Traktori Renault 55 kuaj fuqi me motorr Perkins fabrikisht i montuar, 3 klipsh, shpenzimet shum te vogla dhe shum i fuqishem vetem traktori 3000 euro paisjet me marveshje, shitet me keto mjete:
rimoriko, pllug 755,velushken per bartjen e sanes. Keto mjete shiten edhe ndamas me qmim te negocishem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim