Rimorkio

Shitet nga: prek 15 Mar 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Rimorkio ben ngarkimin dhe qkarkimin e barit hederin e ka hidrolik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim