Same Minitaurus 4x4

Shitet nga: Driton 05 Mar 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shitet Same 4x4 ne gjëndje mekanike shumë te mir sapo ardhur prej zvicer
Me frontale për ngarkim rroto balla dhe terhekje te plehut korp.
55 kuajfuqi.
Çmimi i diskutueshem.
Viber0041 789064126
Numri ks. 044894847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim