Traktor

Shitet nga: Traktor 28 Gsh 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Same
Modeli: 60
Shes traktorin rapid 606 me kos gerbuj dhe pllug po ashtu boj ndrrim me traktor toma vinkoviq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim