Traktor Fiat 466 4X4

Shitet nga: fiat 23 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shes traktorin fiat ne gjendje shum te mir dhe i rujtun shum ngjyren e vet prej fabrikes , 4x4 per me shum 044 971 131
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim