Traktor IMT 542 viti 1985

Shitet nga: ........... 04 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Shesim traktor 542 viti 1985 KS i qlajmruar dhe esht ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim