Traktor Jinma 300 (SHITET URGJENT)

Shitet nga: Riza 25 Maj 05:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje shum te mire, une jam dora e pare qe e ka perdorur kete traktor.
Traktori eshte prodhuar ne fund te vitit 2007, i ka vetem 200 ore pune, eshte shum i lehte te perdoret ne laver, mund ta perdorni me prokolica te beogradit, te trepqes pa problem, eshte blere para 4 viteve i ri flak, me 00 ore!
Traktori quhet Jinma 300, qe tash eshte i njohur edhe ne Kosove, ka pjese edhe ne Kosove per to.
Me dokumenta eshte ne rregull dhe mund ta qitni menjeher ne emrin tuaj, nuk eshte ne hipotek, thjesht gjithqka ju garantoj per traktor.
Arsyeja e shitjes eshte qe me vjen njo tjeter nga zvicrra.
Neve mund te na kontaktoni edhe permes aplikacionit Viber, ne numrin: +38649665248

presim bleres serioz, falemnderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim