Traktor Massey Fergusan Anglez 35-sh

Shitet nga: hysen 21 Gsh 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Komuna: Pejë
Makina : Traktorë
Traktori shitet bashk me kosë krahu dhe rimorkio
Ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perdorur
Çmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim